Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Raumplus

Szafa w domu. Tak zaprowadzisz w niej porządek

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 lip 2016 11:11 (aktualizacja: 04 lip 2016 11:14)

Widoczne jak na dłoni starannie poukładane ubrania i akcesoria zawsze pod ręką. Za perfekcyjny porządek w szafie lub garderobie odpowiada właściwe wyposażenie.

Miejsce do przechowywania ubrań znajduje się w każdym domu. A o tym czy w naszej szafie lub garderobie zapanuje chaos lub porządek decyduje właściwie skonfigurowany układ półek, szuflad i drążków. Wybierając konkretne rozwiązania warto przeanalizować naszą sytuację rodzinną, warunki mieszkaniowe i przyjrzeć się rodzajowi zgromadzonej odzieży. To ważne, ponieważ inaczej wyglądać będzie szafa wieloosobowej rodziny, niż pary lub singla. Jednak w każdym wypadku kluczowy jest właściwy dobór wyposażenia. Marka Raumplus oferuje kilka niezwykle praktycznych rozwiązań, o których warto pamiętać projektując własną garderobę. 

W garderobie lub szafie miejscem na dodatki są szuflady. Raumplus oferuje funkcjonalne i efektowne częściowo przeszklone fronty szuflad. A do ich wnętrza kilka rodzajów organizerów na biżuterię, zegarki lub spinki do mankietów. Są one elegancko wykończone alcantarą czarną lub w kolorze szarym. Innym rozwiązaniem są aluminiowe matowe przegródki idealne na apaszki, chusty lub bieliznę. Z myślą o drobnych akcesoriach w modelu garderoby Uno wprowadzone zostały niewielkie wieszaki na krawaty, paski lub torebki.
Przejrzysty układ odzieży i brak zagnieceń zapewniają długie aluminiowe drążki, a zainstalowane w nich ledowe oświetlenie dodatkowo ułatwia odnalezienie poszukiwanej rzeczy. W wysokich szafach stosowane są pantografy, dzięki którym łatwo sięgnąć po trudno dostępne ubrania. Do odwieszenia spodni Raumplus proponuje wysuwany metalowy wieszak, który pomieści ich nawet dwanaście par. Z kolei buty najłatwiej znaleźć na wysuwnej półce. Raumplus ma również pomysłowe patenty na zagospodarowanie trudnych przestrzeni. Ani centymetr cennej powierzchni nie zmarnuje się dzięki zamontowanemu w narożniku obrotowemu regałowi z pólkami i lustrem lub półkom w kształcie litery „L”.
Systemy Raumplus pozwalają na indywidualne zaprojektowanie idealnie dopasowanej do naszych potrzeb szafy lub garderoby. Dobrze przemyślane i skonfigurowane wyposażenie w efekcie daje łatwy i szybki dostęp do kolekcji ubrań, butów, torebek i całej masy różnego rodzaju akcesoriów.

Źródło: Raumplus

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA