Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała zabudowa została przedzielona ciemniejszym, dekoracyjnym pasem, a otwarta i podświetlona półka stanowi element dekoracyjny. Fot. Huelsta

Szafa w sypialni. 10 pomysłów na funkcjonalne wnętrze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 paź 2014 07:59 (aktualizacja: 03 paź 2014 07:43)

Duże lustro w sypialni to podstawa wygody dla każdej kobiety. Najlepiej jeśli jest ono kompatybilne z szafą, w której można zmieścić dużo ubrań. Przyjemne z pożytecznym.

Jeśli potrzebujemy szafy, to zazwyczaj mamy do wyboru dwa rozwiązania. Pierwsze, to pełna zabudowa wnęki lub całej ściany czy też jej części, zaś druga opcja to zakup gotowej już szafy. Oba te rozwiązania są praktyczne, jednak w tym artykule będziemy skupiać się na gotowych meblach oferowanych do sypialni. 

Najlepszym sposobem przechowywania ubrań w komfortowych warunkach jest wybór szafy 2-drzwiowej, 3-drzwiowej czy nawet 4-drzwiowej. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz tego, ubrania ilu osób będziemy w niej przetrzymywać. Główną zaletą szaf 2-drzwiowych jest to, że posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w sypialni, ale także w pokoju dziennym.  Szafy posiadające większą ilość drzwi, oprócz efektownego wyglądu, mogą również przyciągać uwagę tych, którzy lubią szufladkować ubrania. Ich wyposażenie to duża ilość półek oraz szuflad, które zapewniają funkcjonalną segregację. Jeśli potrzebujemy jeszcze bardziej dokładnej segregacji rzeczy i ubrań możemy umieścić w niej dodatkowe organizery, pudełka, kosze czy wieszaki. W każdym rodzaju szafy, czy to 2-drzwiowej, czy z większą ilością skrzydeł, jeden z frontów może stanowić lustro, dzięki czemu nie musimy dokupować kolejnego mebla, czy też wiercić dziur w ścianach na powieszenie ramy. 

Znaczna większość szaf z lustrem stanowią uzupełnienie kolekcji modułowych do sypialni, przez co cała kompozycja mebli idealnie współgra ze sobą. Dodatkowe wyposażenie, które zdecydujemy się zamontować, sprawi, że garderoba będzie doskonale uporządkowana.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA