Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Tiziano ma jasne, ciepłe kolory, które doskonale nadają się do aranżacji przytulnej sypialni. Wąskie i wysokie lustro pomiędzy drzwiami w szafie optycznie powiększy pokój. Fot. Meble Forte

Szafa w sypialni. Najładniejsze modele z lustrem. Ekstra ceny!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 lut 2015 10:45 (aktualizacja: 20 lut 2015 08:07)

Szafa w sypialni to mebel obowiązkowy. Dlaczego? Ponieważ właśnie ona mieści niemal cały dobytek odzieży i to często niejednej osoby. Na dziś przygotowaliśmy propozycje gotowych szaf w świetnych cenach. Na każdą kieszeń!

Zdania co do tego, czy lepsza jest szafa wolno stojąca, czy też zabudowa wykonana na zamówienie, są mocno podzielone. Jeśli ciebie także trapi ten problem i właśnie poszukujesz wygodnej i pakownej szafy, koniecznie zajrzyj do naszej galerii zdjęć.

Wolno stojące szafy mają ogromną zaletę - można je przesuwać w dowolne miejsce i w dowolnie wybranym momencie, czego z pełną zabudową się zrobić nie da. Tam, gdzie przeznaczymy dla niej miejsce, tam będzie stała przez długie lata, zaś szafy w postaci osobnej bryły dają swobodę aranżacji wnętrza. Jeśli za jakiś czas zapragniemy zmienić całkowicie wygląd sypialni, szafę będzie można bez najmniejszego problemu przestawić w inne miejsce pokoju lub ją wynieść, nie naruszając konstrukcji ścian.

Wolno stojąca szafa to mebel niezwykle niepozorny. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma w niej wiele miejsca na przechowywanie odzieży, ale kiedy ją otworzymy, zazwyczaj jesteśmy zaskoczeni. Dwudrzwiowa szafa najczęściej jest podzielona na dwie strefy - z drążkiem na wieszaki oraz na półki. W części z półkami istnieje także możliwość zamontowania drucianych koszy zamiast szuflad bądź też klasycznych szuflad wewnętrznych. Podobnie sprawa ma się z drzwiami. Wolno stojąca szafa nie musi być otwierana wyłącznie przy pomocy drzwi skrzydłowych, na rynku dostępne są także modele z drzwiami przesuwnymi. To szczególnie ważna opcja, jeśli mamy małą sypialnię i otwieranie szafy przy pomocy klasycznych drzwiczek kolidowałoby z blisko ustawionym łóżkiem. 

O tym, jak ważna jest szafa z lustrem w sypialni wie chociażby każda kobieta. To bardzo wygodne, móc się przejrzeć w lustrze zaraz po ubraniu się i w razie potrzeby od razu wymienić garderobę. Dlatego dziś prezentujemy ciekawe szafy z lustrem, w różnych cenach, ale bez wątpienia na każdą kieszeń. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA