Meble.com.pl - komfort na miarę

W kolekcji Roksana II biel łamie się tylko pod wpływem uchwytów, które wnoszą do wnętrza nutkę stylu glamour. Fot. Black Red White

Szafa w sypialni. Praktyczne modele z cenami

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 lip 2016 11:19 (aktualizacja: 14 lip 2016 12:10)

Żadna kobieta nie wyobraża sobie chyba sypialni bez dużej, pojemnej szafy. Warto zobaczyć, co oferują nam dziś producenci.

Szafa to niezwykle praktyczny i przydatny mebel w sypialni. Przechowujemy w niej nie tylko ubrania codziennego użytku, ale również przedmioty, po które sięgamy sporadycznie. Dlatego też szafa w sypialni powinna być pojemna. W tym celu nie trzeba wcale wybierać mebla do zabudowy, ponieważ producenci oferują nam ciekawe modele wolnostojące, które spełnią nawet największe wymagania użytkownika.

Szafa wolno stojąca to mebel niepozorny. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma w niej wiele miejsca na przechowywanie odzieży, ale kiedy ją otworzymy, zazwyczaj jesteśmy zaskoczeni. Modele dwudrzwiowe podzielone są najczęściej na dwie strefy - półki i wieszaki. Również drzwi szafy nie zawsze muszą otwierać się tradycyjnie. Do mniejszych sypialni producenci proponują szafy z drzwiami przesuwnymi. To szczególnie ważna opcja, jeśli mamy małą sypialnię i otwieranie szafy przy pomocy klasycznych drzwiczek kolidowałoby z blisko ustawionym łóżkiem.

Szafa wolno stojąca ma również tą zaletę, że można ją przestawiać w różne miejsca. Dzięki temu zyskujemy swobodę aranżacyjną.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA