Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa z kolekcji "Sumatra" z drzwiami przesuwnymi oraz wstawkami utrzymanymi w stylu vintage. Fot. Agata Meble

Szafa w sypialni. Sprawdź pojemne propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 paź 2014 07:31

Szafa to jeden z podstawowych mebli, które powinny znaleźć się naszej sypialni. Dziś prezentujemy modele, które pomieszczą wszystkie wasze dodatki i ubrania.

Utrzymanie porządku w szafie nie sprawia problemu tylko wtedy, gdy jest ona dobrana odpowiednio do potrzeb mieszkańców. Szafa w sypialni musi być wygodna, praktyczna, funkcjonalna i pojemna.Przechowujemy w niej bowiem nie tylko ubrania codzienne, ale również okrycia sezonowe, buty, drobną galanterię, bielizną, a nawet żelazko i deskę do prasowania. Nierzadko musi się w niej znaleźć także miejsce na pościel, ręczniki i obrusy. 

Szafę możemy zrobić na zamówienie lub też zdecydować się na model już gotowy, który możemy zakupić w sklepie meblowym. Pierwsza opcja jest z pewnością wygodniejsza, jednak modele proponowane przez producentów też są godne uwagi, chociażby ze względu na atrakcyjną cenę. Do wyboru mamy szafy z 2,3 lub 4 - drzwiowe, bądź też modele narożne. To na który model się zdecydujemy zależy od naszych potrzeb oraz posiadanych rzeczy. Główną zaletą szaf 2-drzwiowych jest to, że posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w sypialni, ale także w pokoju dziennym. Szafy posiadające większą ilość drzwi, oprócz efektownego wyglądu, zwykle wyposażone są również w pojemne szuflady oraz większą ilość półek, które zapewniają wygodną segregację. 

Zobaczcie nasze propozycje...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA