Szafa Nadir sprawdzi się w małym wnętrzu. Fot. Black Red White

Szafa Nadir sprawdzi się w małym wnętrzu. Fot. Black Red White

  • Autor: bm
  • 22 sty 2018 10:27 (aktualizacja: 22 sty 2018 13:25)

Szafa z lustrem - rozwiązanie do sypialni i przedpokoju

Miejsce do przechowywania jest na wagę złota w każdym mieszkaniu, niezależnie od jego wielkości. Szafy wyposażone w lustra na frontach doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i przedpokoju - są nie tylko funkcjonalne, ale też optycznie powiększają wnętrze.

Elementy lustra są bardzo często wykorzystywane przez producentów szaf - zarówno tych wolno stojących, jak i wykorzystujących systemy przesuwne. Lustro może zajmować cały front lub tylko jego część. Takie rozwiązanie ma duże walory estetyczne - wnętrze z lustrzaną szafą sprawia wrażenie bardziej przestronnego niż w rzeczywistości, lśniąca tafla dodaje też wizualnej lekkości ciężkiemu z założenia meblowi.

Większość dostępnych na polskim rynku kolekcji mebli do sypialni i przedpokoju zawiera szafy o różnych wymiarach i różnych sposobach otwierania, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Różne są też możliwości wykończenia szaf i dopasowania ich dzięki temu do stylu pomieszczenia. W cenie są meble w miarę mobilne, o stosunkowo niewielkich gabarytach, stwarzające możliwość dowolnej aranżacji wnętrza poprzez łączenie i mieszkanie różnych elementów. W przypadku systemów przesuwnych powodzeniem cieszą się szczególnie te szafy, dzięki którym udaje się zagospodarować niewygodne wnęki o nieregularnych kształtach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ