Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Harmony (Szynaka) Meble. Fronty - płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej z elementami grafitowymi. Fot Szynaka Meble

Szafka RTV. Propozycje z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 cze 2017 07:02

Szafka pod telewizor powinna być bezpieczna w użytkowaniu oraz stanowić ozdobę pokoju dziennego. Którą z nich wybrać? Zobaczcie propozycje dostępne aktualnie w sklepach.

Szafki RTV proponowane aktualnie przez producentów są najczęściej uzupełnieniem kolekcji mebli do salonu. Dzięki temu możemy wyposażyć nasz salon, zachowując jednolitą stylistykę w całym wnętrzu. Jeśli preferujemy bardziej nietypowe wzorniczo kompozycje, możemy postawić na meble, które odbiegają zupełnie stylistyką od reszty mebli w pomieszczeniu. Pięknie prezentują się szafki RTV w żywszych kolorach. Na tle szarej sofy czy białych mebli do kolekcji staną się prawdziwą ozdobą wnętrza. 

Warto zaznaczyć także, iż modne szafki RTV są nie tylko interesujące pod względem wzornictwa, ale też niezwykle funkcjonalne w użytkowaniu. Poszczególne modele posiadają otarte lub zamykane szuflady, które oferują dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów. Piloty, płyty z filmami czy ulubione książki, porozrzucane wszędzie mogą dawać wrażenie bałaganu. Miejsce w którym można je wygodnie przechowywać jest więc na wagę złota - zwłaszcza, gdy nasz salon jest mały.

W galerii zdjęć znajdziecie kilka modnych pomysłów na szafkę pod telewizor.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA