Podświetlona ściana telewizyjna będzie ciekawym elementem wystroju salonu. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Podświetlona ściana telewizyjna będzie ciekawym elementem wystroju salonu. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 cze 2016 11:17 (aktualizacja: 08 cze 2016 11:36)

Szafka RTV. Te meble wybrali Polacy

Szafka RTV to mebel wygodny i funkcjonalny. Którą wybrać? Sprawdźcie na które rozwiązania zdecydowali się Polacy.

Wybór odpowiedniej szafki RTV nie jest prosty. Meble musi nie tylko ładnie komponować się z pozostała aranżacją salonu, ale też zapewniać odpowiednie podparcie dla odbiornika telewizyjnego. Na szczęście ilość dostępnych rozwiązań oraz propozycji, w polskich sklepach jest bardzo duży. Do wyboru mamy zarówno stoliki wolnostojące, jak też meble będące przedłużeniem poszczególnych kolekcji mebli do salonu.

Najwięcej aktualnie jest propozycji wyróżniających się nowoczesną stylistyką. Niskie szafki z połyskującymi frontami nie tylko zabezpieczają telewizor przed zniszczeniem, ale też zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania ulubionych filmów, książek czy też innych drobnych przedmiotów, takich jak pilot czy też wszystkie drobiazgi potrzebne na co dzień.

Inną ciekawą opcją jeśli chodzi o odpowiednie wyeksponowanie odbiornika telewizyjnego są specjalne panele na których sprzęt można powiesić na wysokości oczu oglądającego. To także świetny sposób na ukrycie, kabli psujących estetykę wnętrza.

Sprawdźcie jakie rozwiązania wybrali projektanci wnętrz.   


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce