Mebel RTV wykonany pod zabudowę. Pełni równocześcnie funkcję mebla dzielacego srefę dzienną i jadalnianą. Projekt: Monika i Adam Bronkiwscy. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 paź 2016 10:20 (aktualizacja: 04 paź 2016 11:40)

Szafka RTV. Te modele preferują Polacy

Szafka RTV pełni w salonie wiele ważnych funkcji. Wybór mebli pod TV jest dość bogaty. Które modele preferują inni?

Szafka RTV to mebel bardzo przydatny i sprawdzi się w każdym domu. Możesz na niej umieścić sprzęt telewizyjny, a w szafce ukryć plątaninę kabli oraz postawić na niej dekoder, wieżę audio albo konsolę do gier. Polskie sklepy oferują bardzo dużo produktów tej kategorii. Dodatkowo mebel ten bez problemu możemy zrobić pod zabudowę u stolarza.

Polacy najchętniej wybierają szafki na których postawiony na szafce telewizor znajduje się na odpowiedniej wysokości dla wzroku oglądających go osób. Natomiast telewizory z większym ekranem najchętniej mocowane są na specjalnych panelach RTV, które również bez problemu możemy zakupić w sklepie meblowym.

Szafki RTV są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i przykuwające wzrok. Meble te wyróżniają się nietuzinkowych kształtem lub połączeniem kolorystycznym, dzięki czemu nie tylko komponują się z wnętrzem pomieszczenia, lecz także stają się jego ozdobą. Amatorzy prostoty najczęściej decydują się natomiast na mebel o prostej geometrycznej formie, np. wyposażony w zamykane szuflady, w których można przechowywać książki, gazety czy piloty do telewizora albo dekodera. Popularnością cieszą się również szafki mobilne i lekkie, które można łatwo przemieścić i przeprowadzić tym samym szybką zmianę aranżacyjną.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce