Meble.com.pl - komfort na miarę

W systemie Median znajdziemy szafki RTV, komody oraz szafki wiszące. Specjalna powierzchnia frontów sprawia, że można ustawić za nimi głośniki bez uszczerbku na jakości dźwięku. Fot. Black Red White

Szafki RTV. 25 kolekcji z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 lip 2015 10:51 (aktualizacja: 28 lip 2015 08:21)

Nowoczesne i funkcjonalne - te dwa słowa najlepiej opisują szafki RTV dostępne aktualnie w sklepach meblowych. Najnowsze propozycje przypadną do gustu osobom ceniącym prostotę i elegancję.

Meble RTV mogą być prawdziwą ozdobą salonu. Wraz z wygodną sofą tworzą komfortowe miejsce do wspólnego oglądania telewizji. Telewizor można postawić na szafce RTV nawiązującej stylem do reszty mebli, bądź jeśli chcemy aby odbiornik stanowił centralny punkt salonu - możemy umieścić go na specjalnym panelu montowanym na ścianie. Tym, którzy szukają inspiracji w urządzaniu wnętrz i aranżacji kącika telewizyjnego, proponujemy kilka wariantów takich mebli. Wszystkie są aktualnie dostępne w polskich sklepach meblowych. 

Meble RTV pozwalają w szybki i łatwy sposób ukryć kable, które zwisając na ścianie psują wystrój całego wnętrza. Służą temu specjalne listwy maskujące albo specjalne otwór w korpusie szafki, przez który można przeciągnąć i schować kabel. Jeśli zależy nam na dodatkowym miejscu do przechowywania wybierzmy model z otwartymi półkami, bądź pojemnymi szufladami. To świetne miejsce na płyty z filmami czy ulubioną muzyką.    

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA