Meble.com.pl - komfort na miarę

Wyposażenie narożnej szafki kuchennej "Fly Moon" z oferty firmy TCo. Fot. TCo.

Szafki w kuchni. Sprytne organizery i szuflady

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 paź 2014 09:34 (aktualizacja: 17 paź 2014 08:10)

W kuchni musi się znaleźć miejsce na wiele rzeczy, dlatego, aby nie stworzyć w niej niepotrzebnego bałaganu warto zastosować odpowiednie wyposażenie do mebli kuchennych. Tym razem prezentujemy najlepsze rozwiązania do szafek i szuflad dolnych.

Kiedy gotujemy, przestrzeń w kuchni nie powinna nas w żaden sposób ograniczać. Stojąc w jednym miejscu powinniśmy mieć pod ręką noże, przyprawy, garnki, deskę do krojenia itp. Wszystko po to, aby "nie biegać" po kuchni z miejsca na miejsce, by wyjąć z szafki czy szuflady potrzebną w danej chwili rzecz. I choć nie zawsze przestrzeń w kuchni pozwala nam na ułożenie w niej przedmiotów zgodnie z zasadami, które proponują producenci, to można sobie dopomóc, stosując wewnątrz szafek i szuflad specjalne systemy segregacji. Dzięki nim dosłownie z zamkniętymi oczami znajdziecie drewnianą łyżkę, czy też ostrzałkę do noży, ponieważ wszystko będzie miało swoje miejsce.

To nie tylko dobry sposób na odnalezienie harmonii w przestrzeni kuchennej, ale też złoty środek na nieustający porządek. Ponadto oferowane przez producentów tj. Blum, Hettich czy też IKEA wkłady do szuflad i szafek są estetyczne, dzięki czemu pozwalają na "upiększenie" zwykłej szafki. Przykładem są drewniane separatory czy też wkłady na sztućce. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA