Duże fronty robią imponujące wrażenie. Fot. Hettich

Duże fronty robią imponujące wrażenie. Fot. Hettich

  • Autor: mg
  • 08 wrz 2017 09:14 (aktualizacja: 10 wrz 2017 22:29)

Szafy z dużymi frontami - sposób na aranżację eleganckiego wnętrza

Duże fronty szaf są pięknym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza. Tworzą jednolite płaszczyzny, które mogą być urozmaicone dowolnie wybranymi kolorami, efektownymi nadrukami bądź wypełnione taflami szkła. Równie dobrze znajdują zastosowanie w mieszkaniu, jak i biurze.

Stoliki kawowe - przykłady mebli do oryginalnych wnętrz

Duże fronty przebojem zawojowały szafy i garderoby. Są niezwykle eleganckie, a przy tym praktyczne, gdyż skrywają wnętrze mebli dysponujących znacznym miejscem do przechowywania. Jednak to ich niezwykła estetyka i zdolność kreowania oryginalnego charakteru wnętrza przykuwają wzrok w pierwszej kolejności.

Wielkoformatowe fronty tworzą we wnętrzu niezwykle efektowne wizualnie jednolite płaszczyzny, które same w sobie są dekoracyjne, zwłaszcza, gdy po zamknięciu tworzą idealnie płaską powierzchnię. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych okuć i systemów jezdnych. Zastosowanie dużych frontów w szafach czy garderobach wiąże się bowiem ze zwiększeniem ich ciężaru. To dzięki niezawodnym mechanizmom systemów jezdnych otwarcie dużych połaci drzwi przesuwnych jest zaskakująco łatwe i nie wymaga użycia siły.

Fronty w rozmiarze XL mogą posiadać dowolne wypełnienie - wykonane z różnych materiałów, kolorowe lub z nadrukami. Dużą popularnością wciąż cieszą się wypełnienia z tafli szkła, które optycznie powiększają wnętrze.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce