Meble.com.pl - komfort na miarę

Duże fronty robią imponujące wrażenie. Fot. Hettich

Szafy z dużymi frontami - sposób na aranżację eleganckiego wnętrza

  • Autor: mg
  • 08 wrz 2017 09:14 (aktualizacja: 10 wrz 2017 22:29)

Duże fronty szaf są pięknym uzupełnieniem eleganckiego wnętrza. Tworzą jednolite płaszczyzny, które mogą być urozmaicone dowolnie wybranymi kolorami, efektownymi nadrukami bądź wypełnione taflami szkła. Równie dobrze znajdują zastosowanie w mieszkaniu, jak i biurze.

Stoliki kawowe - przykłady mebli do oryginalnych wnętrz

Duże fronty przebojem zawojowały szafy i garderoby. Są niezwykle eleganckie, a przy tym praktyczne, gdyż skrywają wnętrze mebli dysponujących znacznym miejscem do przechowywania. Jednak to ich niezwykła estetyka i zdolność kreowania oryginalnego charakteru wnętrza przykuwają wzrok w pierwszej kolejności.

Wielkoformatowe fronty tworzą we wnętrzu niezwykle efektowne wizualnie jednolite płaszczyzny, które same w sobie są dekoracyjne, zwłaszcza, gdy po zamknięciu tworzą idealnie płaską powierzchnię. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych okuć i systemów jezdnych. Zastosowanie dużych frontów w szafach czy garderobach wiąże się bowiem ze zwiększeniem ich ciężaru. To dzięki niezawodnym mechanizmom systemów jezdnych otwarcie dużych połaci drzwi przesuwnych jest zaskakująco łatwe i nie wymaga użycia siły.

Fronty w rozmiarze XL mogą posiadać dowolne wypełnienie - wykonane z różnych materiałów, kolorowe lub z nadrukami. Dużą popularnością wciąż cieszą się wypełnienia z tafli szkła, które optycznie powiększają wnętrze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA