Meble.com.pl - komfort na miarę

Szarości w kuchni są obecnie bardzo popularne. Fronty w kolorze grafitowym w matowym wykończeniu nadadzą wnętrzu głębi. Fot. Moelke

Szara kuchnia. 15 pięknych aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 marz 2017 08:58 (aktualizacja: 05 marz 2017 10:09)

W kuchni spędzamy wiele czasu, dlatego jej aranżacja nie powinna być przypadkowa. Doskonałym sposobem na modną i przyjemną w odbiorze kuchnię są szarości. W postaci mebli, jak i dodatków.

Nie można ulec wrażeniu, że dominację nad kuchennymi aranżacjami przejęła biel. Jednak nie jest ona dedykowana do wszystkich. Biel łatwo się brudzi, a ponadto jasne szafki kuchenne nie każdemu będą odpowiadać. Lepszym rozwiązaniem będą szare meble.

Jasne odcienie szarości - gołębie, mogą optycznie powiększyć małą kuchnię, podobnie, jak to robi biały kolor. Ponadto mają w sobie więcej głębi i są bardziej stylowe. Łatwiej szarą kuchnię utrzymać również w czystości. To świetny sposób na połączenie wygody i elegancji. Najpopularniejsze szarości, które Polacy stosują na ścianach w kuchniach to szarość marengo, odcień ołowiany i przede wszystkim – klasyczny siwy kolor. Ci, którzy wolą ciemniejsze odcienie spodobają się tony szarości tj. kolor brudnoszary lub szarość stalowa.

Szare meble kuchenne warto zestawić z drewnianym blatem, dzięki czemu aranżacja stanie się bardziej przytulna. Doskonale z szarością komponuje się też klasyczna biel. Jeśli chcemy nadać szarej kuchni charakteru, możemy dopasować dodatki w zdecydowanych kolorach, jak fiolet, żółcienie czy pomarańcz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA