Meble.com.pl - komfort na miarę

Calma w wersji cappucino. Połączenie drewna z szarością jest aktualnie bardzo na czasie. Oba dekory wzajemnie się uzupełniają. WFM Kuchnie

Szara kuchnia. Najmodniejsze kolekcje mebli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 sie 2016 09:03 (aktualizacja: 16 sie 2016 10:59)


Szara kuchnia wcale nie musi być nudna i nieciekawa. Wręcz przeciwnie. Meble kuchenne w tym kolorze wyróżniają się ciekawym wyglądem i wyrafinowaną stylistyką.

Szarości już od kilku sezonów opierają się wszelkim zmianom w modzie. Świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu domu, ale dopiero w kuchni nabierają wyjątkowego smaku. 

Odcieni szarości mamy wiele, od jasnych tonacji - rozbielonych lub rozświetlonych domieszką srebra, po grafitowe ciemne odcienie. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny urok, jednak do wnętrz kuchennych należy dobierać szarości z pewnym umiarem. W małych przestrzeniach najlepszym wyborem będzie jasny kolor szary. Producenci polecają również fronty w tym kolorze wykończone wysokim połyskiem. Dzięki temu, że odbijają one światło, optycznie powiększają małe pomieszczenia. 

Aby ożywić nieco szarą kuchnię, warto połączyć tą barwę z innymi kolorami. Białe fronty szafek i szare blaty lub ściany to duet idealny. W takiej minimalistycznej, szaro-białej kuchni z pewnością dobrze poczują się miłośnicy prostoty. Szarości wspaniale współgrają również z naturalnym drewnem w jasnych odcieniach. Takie połączenie gwarantuje, że aranżacja kuchni będzie modna i nowoczesna, ale również bardzo przytulna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA