Meble.com.pl - komfort na miarę

Demi to narożnik z funkcją spania, wbudowanym mechanizmem ułatwiającym rozkładanie mebla oraz z pojemnikiem na pościel. Do wyboru prawa lub lewa strona ustawienia narożnika. Fot. XForm

Szara sofa. 10 pomysłów na modny salon

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 lip 2015 11:48 (aktualizacja: 24 lip 2015 09:42)

Kolor szary to jedna z najmodniejszych aktualnie barw w aranżacji wnętrz. Świetnie prezentuje się na meblach...szczególnie na sofie.

Wygodna i komfortowa sofa w kolorze szarym może stać się ozdobą naszego salonu. Nie tylko doskonale komponuje się z szeroką gamą kolorów, ale również pasuje do wielu stylizacji - od klasycznych po minimalistyczne. Do wyboru mamy wiele odcieni szarości - od delikatnych, jasnych i gołębich, aż po stylowy grafit.  

Szara sofa to świetne tło dla innych elementów wystroju, ale może też całkowicie zdominować salon. Za sprawą odpowiednich dodatków możemy dowolnie kształtować stylistykę wnętrza. W dodatku zmiany można przeprowadzić bardzo szybko. Wystarczy szarą sofę ocieplić barwnymi poduszkami. Modne jest łączenie szarości z kolorem żółtym, turkusem i niebieskim. Dobrze prezentuje się także w otoczeniu bieli i koloru oliwkowego.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA