Zestaw modułowy Mod. Fot. Etap Sofa

Zestaw modułowy Mod. Fot. Etap Sofa

  • Autor: bm
  • 06 wrz 2017 08:17 (aktualizacja: 06 wrz 2017 13:00)

Szara sofa w salonie - 20 przykładów ciekawych aranżacji

Już od kilku sezonów Polacy kochają szare sofy - między innymi za ich elegancję i uniwersalność, która pozwala dowolnie komponować kolorystykę wnętrza, ale także za ciepły i przytulny klimat, który tworzą w pomieszczeniu. Zobacz 15 propozycji szarych sof z polskich sklepów.

Szarość może mieć różne odcienie - od gołębiego, niemal białego aż po ciemny głęboki grafit. Dobrze wygląda zarówno w zestawieniach monochromatycznych, jak i w połączeniu z kolorami. Z pastelami i bielą stworzy subtelną, delikatną całość pasującą do stylu romantycznego, prowansalskiego czy skandynawskiego. Z żywymi, nasyconymi barwami doskonale odnajdzie się w nowoczesnym, energetycznym wnętrzu. Odcienie szarości doskonale odnajdują się w minimalistycznych, industrialnych i loftowych przestrzeniach, ale stanowią też odpowiednie tło dla dekoracyjnego, pełnego przepychu stylu glamour.

W załączonej fotogalerii prezentujemy 20 propozycji polskich produktów, dostępnych w sklepach w różnych województwach. Są tutaj zarówno zestawy modułowe, masywne narożniki z funkcją spania i funkcjami relaksu, jak i lekkie, dwuosobowe sofy, które sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach, ale też wnętrzach użyteczności publiczne czy biurach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce