Zestaw Diverso. Fot. Unimebel

  • Autor: bm
  • 15 gru 2017 08:21 (aktualizacja: 18 gru 2017 09:14)

Szara sofa w salonie - modny i funkcjonalny element wnętrza

Szarość we wnętrzu wydaje się być ponadczasowa. Jest na tyle neutralna, że pasuje do każdego stylu i dobrze współgra z dodatkami w różnych kolorach. Działa uspokajająco i nie przytłacza wnętrza. Szczególnie lubimy ją jako miękką "oprawę" dla sofy lub narożnika w pokoju dziennym.

Już od kilku sezonów na polskim rynku szare sofy, narożniki i zestawy wypoczynkowe należą do najpopularniejszych i najchętniej kupowanych mebli. Ich zaletą jest uniwersalność i fakt, że łatwo komponują się z dodatkami w różnych stylach i kolorach.

Szarość może mieć różne odcienie - od gołębiego, niemal białego aż po ciemny, głęboki grafit. Dobrze wygląda zarówno w zestawieniach monochromatycznych, jak i w połączeniu z kolorami. Z pastelami i bielą stworzy subtelną, delikatną całość pasującą do stylu romantycznego, prowansalskiego czy skandynawskiego. Z żywymi, nasyconymi barwami doskonale odnajdzie się w nowoczesnym, energetycznym wnętrzu. Odcienie szarości doskonale odnajdują się w minimalistycznych, industrialnych i loftowych przestrzeniach, ale stanowią też odpowiednie tło dla dekoracyjnego, pełnego przepychu stylu glamour. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce