Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne wnętrze w nowoczesnym stylu, zaaranżowane w bieli i szarościach. Fotel w kolorze turkusowym oraz szare pufy wyznaczają styl wnętrza oraz dodają mu smaku. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Szary salon. Dopasuj odpowiednie meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 lut 2017 09:23 (aktualizacja: 07 lut 2017 11:39)

Szarości są dziś bardzo popularne, szczególnie, jako kolor ścian w salonie. Zobacz, jakie meble będą się dobrze komponować z tą barwą.

Szarości zdominowały mieszkania Polaków. Kolor ten stosujemy wszędzie - w łazience, sypialni, kuchni, a także w salonie. Chociaż barwa ta należy do zimnych, to jednak przy jej pomocy możemy stworzyć naprawdę przytulne i ładne wnętrze. Szarości bowiem doskonale komponują się z żywymi kolorami, jak żółcienie, fiolety czy turkusy. Pasuje do nich również barwa biała, przy której szarości stają się bardziej świetliste.

W salonie szary kolor możemy zastosować na wiele sposobów. Najprostszym jest pomalowanie ścian na ten kolor. Ci, którzy szarości wolą mieć jedynie w dodatkach, mogą wybrać meble z dekorem drewna oraz elementami szarych laminatów. Chcąc wprowadzić szarą barwę do aranżacji salonu można również wybrać sofę w tym kolorze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA