Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Point. Modny szary kolor dobrze komponuje się z drewnianymi nóżkami. Fot. Etap Sofa

Szary w salonie. Zobacz 10 przepięknych narożników

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 marz 2015 20:12 (aktualizacja: 05 marz 2015 08:24)

Ta nostalgiczna i skromna barwa od dłuższego czasu jest hitem w aranżacji wnętrz. Jak najbezpieczniej ją stosować, aby salon był zgodny z obowiązującymi trendami? Oczywiście w formie szarej sofy!

Szarość pozornie może wydawać się nudna i mdła, jednak tak jak każda inna barwa ma mnóstwo odcieni. To oznacza, że szary nie zawsze musi być ciemny i chłodny. Jasne, szare kolory mają w sobie wiele uroku i elegancji. Do wyboru są barwy ciemne jak beton oraz świetliste, w których biel miesza się ze srebrem.

Szarości doskonale współgrają z żywymi kolorami. Grafitowa sofa będzie się ciekawie prezentować na tle ściany w intensywnym odcieniu, a szara kuchnia zyska na nowoczesności jeśli połączymy ją z kontrastującymi dodatkami, lub nawet kolorowymi frontami. Skutecznie ożywi szary mebel także jasny, drewniany stolik bądź poduszki w kolorowe wzory. Również tkanina sofy nie jest bez znaczenia. Jedną z najmodniejszych jest filc, który doskonale prezentuje się w szarościach, a jednocześnie daje wnętrzom naturalnej przytulności.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA