Meble.com.pl - komfort na miarę

Szezlong - doskonały mebel do samotnego odpoczynku. Fot. Eilersen

Szezlong - sprawca komfortowego wypoczynku

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 lip 2014 12:00 (aktualizacja: 10 lip 2014 08:03)

Szezlong, czyli wygodny, długi fotel to obowiązkowy mebel w domu tych osób, które uwielbiają posiadać swój własny kawałek przestrzeni do odpoczynku. Szezlongi są bowiem meblami pojedynczymi, a więc gwarantują wypoczynek bez zakłóceń.

Choć nie dla wszystkich szezlong może wydawać się meblem praktycznym, to jednak nie warto go całkowicie przekreślać. Może stanowić ciekawą alternatywę dla fotela, ponieważ w nim również można wygodnie siedzieć, jednak będzie miał nad nim jedną przewagę. Wszystko za sprawą tego, że w fotelu „prawie” położyć już się nie da. A w szezlongu jak najbardziej. Można w nim spać, otulając się ciepłym kocem, czytać w wygodnej pozycji, a także na wpół leżąco oglądać telewizję.

Do dzisiaj szezlongi są uważane za eleganckie i luksusowe meble, które stają w domach o wysokim standardzie. Nawet jeśli takową łatkę ktoś do nich przypiął, nie oznacza to, że w klasycznym mieszkaniu w bloku szezlong stanąć nie może. Poza tym zakup takowego mebla nie wiąże się już z ogromnym wydatkiem, jak było jeszcze kilkanaście lat temu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA