Meble.com.pl - komfort na miarę

Szuflada firmy Rejs wykonana z drutu, zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Funkcjonalne ograniczniki zapobiegają przesuwaniu się garnków i talerzy. Fot. Rejs

Szuflada w kuchni. Pokazujemy jak ją uporządkować!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 lis 2014 10:07 (aktualizacja: 28 lis 2014 11:16)

Wszyscy wiemy, że nie łatwo jest zapanować nad porządkiem w szufladach. Talerze, sztućce, drobne kuchenne przedmioty albo tłuka się i giną, albo ciężko po nie sięgnąć. Dziś pokazujemy jak zaprowadzić porządek w kuchennej szufladzie.

Najnowsze kolekcje mebli kuchennych to przede wszystkim szuflady - większe lub mniejsze, płytkie i głębokie. W nowoczesnych, wyposażonych w specjalne elementy szufladach można przechowywać praktycznie wszystko - sztućce, garnki, talerze, produkty żywnościowe, a nawet drobny sprzęt AGD. Umożliwiają to wkłady na sztućce, ruchome przegródki wewnętrzne, relingi, wkłady z pojemnikami, a także różnego rodzaju wkłady z otworami, które pozwalają na umieszczenie w określonym miejscu określonych przedmiotów.

Ruchome przegródki utrzymują przechowywane produkty w stabilnej pozycji, wszystko więc pozostaje na swoim miejscu i nie ulega zniszczeniu. Wielkość przegródek lub kąty ustawienia ograniczników można regulować, co dodatkowo wpływa na jakość zagospodarowania szuflad.

Ciekawą propozycją są uchwyty na talerze i przyprawy, które pozwalają na bezpieczny transport tych elementów do każdego miejsca kuchni. Są one wzbogacone w dodatkowe zabezpieczenie (wypustki antypoślizgowe), które chronią talerze przed przemieszczeniem wewnątrz szuflady i pozwalają na przechowywanie talerzy o różnej średnicy bez bezpośredniego kontaktu.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA