Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kolekcja z delikatnymi przeszkleniami świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym. Jest również dość pakowna. Fot. Huelsta

Te meble będą na topie w 2016 roku

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 kwi 2016 10:09 (aktualizacja: 22 kwi 2016 11:51)

Co będziemy mogli oglądać we wnętrzach naszych salonów w kolejnych sezonach? Co będzie modne? Sprawdźcie, co proponują najwięksi producenci mebli.

Pomysłów i inspiracji jest bardzo dużo. Jeżeli mielibyśmy je sprowadzić do wspólnego mianownika to można śmiało powiedzieć, że ma być komfortowo, funkcjonalnie i nowocześnie. Do tego odrobina nostalgii, kolorów i metalicznych dodatków.

W temacie aranżacji i wyboru wyposażenia mieszkań kolejne sezony będą także oznaczały mały powrót do przeszłości. Nie nastąpi odejście od nowych technologicznych rozwiązań – do łask powrócą jednak meble z lat 60. i dodatki w stylu vintage. Nadal będzie trzeba pamiętać o jednym – mieszkać ma się przede wszystkim wygodnie. 

Wciąż będzie panował styl nowoczesny. Tę nowoczesność jeszcze mocniej podkreśli kontrast. W dobrym guście będą dodatki retro – krzesła, fotele, podnóżki czy małe stoliki kawowe, które przywołają ducha lat 60. Geometryczne kształty mebli retro idealnie wkomponują się w proste i minimalistyczne wnętrza. Wzory będą grały ważną rolę nie tylko w przypadku mebli – nie zabraknie ich także na ścianach i podłogach. Mogą wystąpić pod postacią dodatków, dekoracji, czy też interesujących dywanów i narzut.

Nadal dużo się mówi o meblach wielofunkcyjnych. W kolejnych sezonach takie wyposażenie będzie się cieszyło jeszcze większym zainteresowaniem. Szczególnie dobrze sprawdzi się w niewielkich wnętrzach. Biurko-łóżko, stolik-schowek, blat-stolik - to najciekawsze rozwiązania tego rodzaju. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA