Szara sofa w zestawieniu z pastelai wygląda wizualnie ciepło. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Szara sofa w zestawieniu z pastelai wygląda wizualnie ciepło. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 sty 2017 10:16 (aktualizacja: 09 sty 2017 11:42)

Te meble do salonu Polacy kupowali najchętniej w 2016 roku

Modny salon jest wygodny w użytkowaniu i wizualnie spójny z resztą mieszkania. Cały klimat wnętrza tworzą meble. Które kupowaliśmy w zeszłym roku najchętniej?

Odpowiednio dobrane meble mogą zmienić wnętrze salonu w miejsce atrakcyjne wizualnie, komfortowe i przytulne. Polacy urządzając swoje salony z coraz większą rozwagą dobierają wyposażenie wnętrza. Dzięki temu, zarówno tapicerowane siedziska, jak też meble skrzyniowe idealnie odpowiadają potrzebom wnętrza, ale też samych domowników. 

Jeśli powierzchnia salonu jest względnie mała mebli jest niewiele i mają swoje ściśle określone funkcje. W większych salonach natomiast można spotkać prawdziwe perełki meblowe. Uwagę zwracają pomysłowe meblościanki - również te wykonywane na zamówienie przez stolarza. Funkcjonalnie rozmieszczone, nowoczesne bryły wprowadzają do wnętrz salonów ład oraz wizualny porządek. Kiedy salon ma służyć jako miejsce spotkań ze znajomymi i rodziną najczęściej decydują się na kanapy narożne, które nie zajmują zbyt wiele przestrzeni, a jednocześnie oferują dużo miejsca do siedzenia. Równie często wybieraną alternatywą są sofy rozkładane, które pozwalają spokojnie przenocować znajomych lub dalszą rodzinę.

Salon nie może się obyć bez pięknego stolika kawowego, który świetnie dopełnia wizualną całość wnętrza. Taki podręczny stolik nie musi być ogromnych rozmiarów. Coraz częściej zamieniamy duże ławy na mniejsze, zgrabne stoliki, które pięknie dopełniają wnętrze i nie zabierają cennej przestrzeni. 


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Wojtek , 2017-01-14 00:39:00
    Ja kupiłem meble na www.dospania.com

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce