Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Velvet" w nosi do salonu powiew naturalności. Mocno zarysowane usłojenie dodaje przestrzeni eleganckiego stylu. Fot. Szynaka Meble

To było modne w 2014 roku. Oto najlepsze meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 sty 2015 08:44 (aktualizacja: 19 sty 2015 08:29)

Meblościanki czy meble modułowe, w drewnie czy może wykonane na bazie lakierowanych powierzchni? Jakie meble były modne w minionym roku? Zobaczcie koniecznie.

Po pierwsze - meble modułowe. Podbiły serca Polaków nowoczesnym wzornictwem, tak modnym dziś minimalizmem i przede wszystkim swobodą aranżacji. Większość modułowych zestawów jakie znajdziemy w salonach meblowych to kolekcje przeznaczone do samodzielnego komponowania przestrzeni. Dzięki nim możemy stworzyć meble, jakich naprawdę potrzebujemy, wręcz uszytych na miarę naszych wymagań. Meble modułowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno do malutkich wnętrz, jak i do tych dużych.

Po drugie - meblościanki. I choć są one dla wielu z nas nieodłącznym elementem czasów PRL-u, to jednak wciąż chętnie wybieramy je do urządzenia salonu. Ich największą zaletą jest praktyczność, ponieważ zapewniają wiele miejsca do przechowywania, od pojemnych schowków, na otwartych półkach kończąc. Nowoczesne modele często są także wyposażone w miejsce na telewizor, np. ściankę służącą do powieszenia odbiornika. Meblościanki obecne dziś na rynku swoim designem w niczym nie przypominają już tych modeli sprzed lat. Są nowoczesne, estetyczne i przede wszystkim wyposażone w wiele udogodnień, jak systemy cichego zamykania szafek czy energooszczędne oświetlenie. 

Po trzecie - jasna kolorystyka. O ilości zalet mebli w jasnych kolorach chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Dodają wnętrzom przestrzeni i je rozjaśniają. Najmodniejsze w minionym roku meble opierały się na białych frontach zamkniętych w ramy drewnianych korpusów, odcieniach jasnego drewna z wyraźnie zaznaczonym usłojeniem, jak również całkowicie białe meble na wysoki połysk. 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA