Toaletka w sypialni wykonana na zamówienie. Projekt Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: bm
  • 17 sty 2018 10:46 (aktualizacja: 18 sty 2018 22:03)

Toaletka w sypialni - funkcjonalny mebel i ozdoba wnętrza

Zazwyczaj jest niewielka, niepozorna, nie zajmuje wiele miejsca. Za to jej blat i szuflady możemy wykorzystać do przechowywania niezbędnych kobiecych drobiazgów, dołączone do niej lustro optycznie powiększa wnętrze, a sama toaletka pozwala stworzyć w sypialni niepowtarzalny nastrój.

Podkreśla kobiecy charakter sypialni, jest jej funkcjonalnym uzupełnieniem, ponieważ pozwala na przechowywanie dużej ilości drobiazgów. Toaletka - chociaż niektórym wydaje się tylko zbędnym dodatkiem - ma wielu zwolenników wśród klientów wybierających meble do sypialni. 

Odpowiednią organizację przestrzeni zapewnią wygodne szuflady przydatne do przechowywania kosmetyków i akcesoriów. Być może prosty stolik z jedną lub dwiema szufladami to za mało, by zmieścić wszystkie damskie precjoza. W takim wypadku warto kupić toaletkę z nadstawką, która zazwyczaj posiada dodatkowe szufladki i schowki lub sięgnąć po wariant z półeczkami znajdującymi się na przykład w podstawie mebla. Im więcej przestrzeni na blacie, tym lepiej – możemy ją wykorzystać jako miejsce dla wyeksponowania ulubionych przedmiotów.

Lustro powinno być duże – dopasowane szerokością do wymiarów toaletki. Najczęściej oferowane jest w komplecie z toaletką, nadstawką i stołkiem. Niektóre bryły mają lustro wbudowane w nadstawkę, inne – chowane w blacie stolika. Jeśli sypialnia po nocy zamienia się w pokój dzienny, możemy skorzystać z innego rozwiązania – lustra zamontowanego w blacie.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce