Meble.com.pl - komfort na miarę

Elegancka toaletka w formie konsolki na dwóch nogach jest elementem systemu "Melody" firmy Paged. Fot. Paged

Toaletka w sypialni - kobiecy zakątek

  • Autor: Beata Michalik
  • 17 lip 2014 23:49 (aktualizacja: 25 lip 2014 08:13)

Toaletka to mebel trochę zapomniany, uznawany za zbytek i fanaberię, ostatnio coraz częściej zastępowany przez szafkę z telewizorem... Ale niejedna kobieta skrycie marzy o tym, by mieć tę odrobinę luksusu tylko dla siebie.

Projektanci systemów do sypialni mają pole do popisu, jeśli chodzi o pomysł na toaletkę. Funkcjonalność tego mebla właściwie ogranicza się do jednej lub kilku niewielkich szufladek, zaś najważniejszą sprawą wydaje się być jego estetyczna strona. Zazwyczaj nadaje się toaletce lekką, subtelną formę - wszak ma być przede wszystkim ozdobą sypialni. 

W naszej galerii prezentujemy pełen przekrój toaletek w różnych stylach i kształtach - począwszy od przymocowanego do ściany niewielkiego blatu ("Romance", Woodways), poprzez lekką konsolkę na dwóch nogach ("Villa", Bydgoskie Meble czy "Melody", Woodways"), stolik na prostych lub stylizowanych 4 nóżkach (Black Red White, IKEA) - aż po toaletki przypominające spore biurka ("Wersal" Taranko czy "HiFi", Vox). Rolę toaletki z powodzeniem może też pełnić komoda z funkcjonalnymi szufladami i zawieszonym na ścianie lustrem.

Wybierając meble do sypialni warto jednak pamiętać o jednym - nie powinny przytłaczać pomieszczenia i "kraść" tak potrzebnej do skutecznego odpoczynku przestrzeni. Stąd toaletka - chociaż piękna, praktyczna i wyjątkowa - może stanąć jedynie we wnętrzu o dostatecznie dużym metrażu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA