Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Belisa wyróżnia się modną tkaniną w kolorze turkusowym. Cena 1.559 zł. Fot. Exline

Trzyosobowe sofy w dobrych cenach. Sprawdź!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 maj 2016 08:20 (aktualizacja: 24 maj 2016 11:30)

Ma wiele zalet, ale również i bogatą stylistykę. Trzyosobowa sofa to jeden z najlepszych wyborów do salonu.

Dwuosobowa sofa zazwyczaj jest niewystarczająca. Ta, przeznaczona dla trzech osób ma z kolei wiele zalet. Po pierwsze zmieści się na niej więcej osób, a powierzchnia, jaką zajmuje w pokoju wcale nie jest wiele większa niż w przypadku sofy na dwa miejsca. Po drugie, trzyosobowe sofy z funkcją spania zapewnią wygodę wypoczynku, dosłownie taką samą, jak pełnowymiarowe łóżko.

W salonach meblowych znajdziemy sofy trzyosobowe w najróżniejszych cenach. Najważniejszym czynnikiem, który o niej decyduje, jest jakość wykonania mebla. Istotne są nie tylko tkaniny tapicerskie, ale również wbudowane systemy. Sofa pokryta skórą będzie znacznie droższa, od tej, która została wykończona tkaniną, podobnie, jak wyższą cenę będzie miała sofa z najnowocześniejszymi systemami rozkładania.

Dlatego też, wybierając mebel, należy dobrze zastanowić się nad tym, czego potrzebujemy. Jeśli w naszym domu są małe dzieci lub mamy zwierzaki, warto wybrać sofę z łatwo czyszczącą się tkaniną. Dzięki temu nasz mebel nie będzie szybko wymagał wymiany. W domach, w których właściciele mają osobną sypialnię, niekoniecznie będzie potrzeba sofa z funkcją spania. Modele bez tej opcji prezentują się lżej i często są znacznie tańsze.

W galerii zdjęć prezentujemy sofy dla trzech osób. Warto się zainspirować.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA