Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Ballata" tapicerowana skórą. Fot. Kler

Usiąść wygodnie. Sofy z szerokim siedziskiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lip 2014 10:09 (aktualizacja: 18 lip 2014 08:14)

Na rynku jest ogromny wybór sof. Małe, duże, nowoczesne i klasyczne. Jaką wybrać, aby była nie tylko ładna, ale i wygodna? Najlepiej taką z szerokim siedziskiem.

Szerokie siedzisko zapewnia maksymalny komfort dla użytkownika. Wszystko za sprawą dobrze ułożonych nóg, bowiem jeśli siedzisko sofy kończy się pod kolanami, to znaczy, że mamy dobrze osadzone na niej nogi. Pełne wsparcie dla naszych nóg sprawia, że możemy oderwać stopy od podłogi i rozsiąść się na sofie maksymalnie, a tym samym dać się samemu sobie w niej „zapaść”. To sprawia, że ciało staje się odprężone ponieważ maksymalnie poddaje się wygodnej pozycji w jakiej zostało ułożne.

Poza niewątpliwym komfortem sofy z szerokimi siedziskami są także ładne. Szerokie siedziska sprawiają, że wyglądają one na bardziej stabilne i budzą większe zaufanie u odbiorcy.

Ważne w sofie z szerokim siedziskiem jest także jej oparcie. Może być wyposażona zarówno w system miękkich i grubych poduch bądź być zakończona niską, dość twardą podpórką. Ten drugi rodzaj występuje zazwyczaj w sofach nowoczesnych i minimalistycznych w wyglądzie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA