Meble.com.pl - komfort na miarę

Uchwyty dla dzieci firmy GTV mają formę głów sympatycznych zwierząt. Fot. GTV

W kolorach tęczy - uchwyty do mebli dziecięcych

  • Autor: kh
  • 27 maj 2014 11:39 (aktualizacja: 28 maj 2014 08:12)

Niewielkie, pozornie niepozorne uchwyty mogą kompletnie zmienić wygląd każdego mebla. Zwłaszcza wtedy, gdy dedykowane są do mebli dziecięcych, a ich żywe kolory i oryginalne formy przyciągają wzrok jak magnes.

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. To powiedzenie idealnie pasuje do kwestii aranżacji i umeblowania pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Magiczny urok tych przestrzeni często kryje się bowiem nie tyle w kształcie i kolorze poszczególnych mebli, co w zastosowanych akcesoriach – uchwytach, obrzeżach, dodatkach, a także w szeregu innych drobiazgów, które do pokoju malucha pasują jak ulał.

Szczególnie baczną uwagę warto zwrócić na uchwyty, których aktualnie dostępna na rynku oferta jest bardzo szeroka i niezwykle różnorodna. Do wyboru maluchów i ich rodziców, są więc uchwyty wykonane w kształcie głów sympatycznych zwierzątek, a także zabawne formy, które z pewnością zmienią wygląd nawet najsurowszych meblowych brył. Haczyki, przewieszki, transparentne, lub wykonane ze... sznurka modele z pewnością znajdą uznanie w oczach małego klienta.

Zdecydowana większość proponowanych do mebli dziecięcych uchwytów wykonana jest z elastycznego i relatywnie miękkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest zdecydowanie bezpieczniejsza dla rozbrykanych maluchów, niż tradycyjne modele ze znalu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA