Meble.com.pl - komfort na miarę

Minisofa z licznymi funkcjami dodatkowymi - "Acapulco" (Tombea). Fot. Tombea

Więcej niż sofa - meble z dodatkową funkcją

  • Autor: bm
  • 27 kwi 2014 22:04 (aktualizacja: 28 kwi 2014 06:57)

Funkcja spania w meblu tapicerowanym to już standard, nie jest żadną niespodzianką - szczególnie na polskim rynku, gdzie takie rozwiązania są nadal bardzo popularne. Klienci oczekują dziś czegoś więcej - chcą ruchomych zagłówków, podręcznych półek i schowków, a ukryta w sofie elektronika nie jest już niczym nowym.

Spójrzmy na zestaw wypoczynkowy "Magic" z oferty firmy Libro - na pozór niczym nie wyróżniająca się, prosta w formie kanapa kryje w sobie wiele udogodnień. Jednym ruchem ręki podłokietnik rozkłada się tworząc podręczny stolik np. na laptop, ujawniając jednocześnie praktyczny schowek, wgłębienie na kubek i - dodatkowo regulację zagłówków i podnóżków. O funkcji spania i pojemniku na pościel nawet nie ma co wspominać - są oczywistością.

Jeszcze większą niespodziankę sprawia nam narożnik "Sono" firmy Gala Collezione. Dyskretnie ukryte w boku sofy głośniki pozwalają delektować się ulubioną muzyką, a umieszczona w łatwo dostępnym miejscu ładowarka do smartfona ułatwia nam życie, bo... nie musimy wstawać z wygodnej kanapy, by doładować telefon.

"Grand Vario" firmy Etap Sofa wprost stworzone jest dla domowych pracoholików albo telemaniaków. Korzystanie z laptopa jest na tej kanapie niemal równie przyjemne jak oglądanie telewizji z wygodnie wyciągniętymi nogami.

Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Producenci mebli wypoczynkowych rozpieszczają swoich klientów tworząc sofy, z których w ogóle nie chce sie wstawać...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA