Meble.com.pl - komfort na miarę

Wielkanoc kojarzy się z wyjątkową dekoracją stołu. Jest także dobrą okazją do odświeżenia aranżacji salonu. W te święta postaw na pastele. Fot. Kahla

Wielkanoc. Udekoruj dom na święta!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 kwi 2015 09:03 (aktualizacja: 04 kwi 2015 09:29)

Wszyscy wiemy ile ciepła i uroku wnoszą do domu dekoracje. Dziś pokazujemy kilka niezwykłych ozdób, które wprowadzą do naszego domu niezwykle radosną i przyjemną atmosferę.

Wielkanoc jest najbardziej radosnym świętem w roku. Zwiastuje zmartwychwstanie Jezusa. To także znak, że zima już odchodzi. Dlatego też podczas ozdabiania wnętrz z tej okazji powinniśmy wybierać elementy w radosnych i żywych barwach. Jak zatem udekorować nasz dom na te radosne święta? Ekologicznie, tradycyjnie, a może… po prostu kolorowo?

Najlepszą propozycją będzie oczywiście kolor biały, żółty, zielony, a także cała paleta pasteli. Wszelkie kombinacje tych barw zapewnią w naszym domu przyjemny charakter. Pięknie podane kolorowe pisanki, wesołe króliczki, stroiki z kwiatów i bazi - oto Wielkanoc w całej swej wiosennej krasie. Eleganckie filiżanki i patery uświetnią niedzielne śniadanie i obiad, a całości piękne dekoracje naścienne, które po świętach można łatwo usunąć. Interesującą dekoracją salonu będą także zawieszki z ptasim motywem i figurki sympatycznych zajączków. Na stole nie może zabraknąć też oryginalnych wianków i bukietów - koniecznie w żółto-zielonej kolorystyce. Prezentujemy kilka ciekawych dekoracji, które sprawią, że te święta będą wyjątkowe. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA