Meble.com.pl - komfort na miarę

System "Orga-Line" składa się z uchwytów na talerze, przyprawy i noże, wkładu na sztućce oraz listw poprzecznych i podłużnych do szuflad, a także obcinarki do folii – aluminiowej i spożywczej. Fot. Blum

Wkłady i organizery do szuflad - pomysłowe rozwiązania

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 cze 2014 12:27 (aktualizacja: 27 cze 2014 09:03)

Wyposażenie szuflad w systemy organizacji sprawia, że stają się one bardziej pojemne i wygodne w użytkowaniu. Warto przyjrzeć się im bliżej...

Wkłady na sztućce, ruchome przegródki wewnętrzne, relingi, wkłady z pojemnikami, a także różnego rodzaju wkłady z otworami, pozwalającymi na umieszczenie w dowolnym miejscu w szufladzie kołków dzielących dają możliwość optymalnego zagospodarowania przestrzeni szuflady.

Wykonane z tworzywa, ruchome ograniczniki kołków utrzymują przechowywane produkty w stabilnej pozycji, wszystko więc pozostaje na swoim miejscu i jest łatwe do znalezienia. Wielkość przegródek lub kąty ustawienia ograniczników można regulować, co dodatkowo wpływa na jakość zagospodarowania szuflad.

Ciekawą propozycją są uchwyty na talerze i przyprawy, które pozwalają na bezpieczny transport tych elementów do każdego miejsca kuchni. Są one wzbogacone w dodatkowe zabezpieczenie (wypustki antypoślizgowe), które chronią talerze przed przemieszczeniem wewnątrz szuflady i pozwalają na przechowywanie talerzy o różnej średnicy bez bezpośredniego kontaktu.

Są one także trwałe i odporne na uderzenia i zarysowania. Ponadto, niektóre propozycje ze względu na możliwość przycięcia można stosować w szufladach o zróżnicowanej wielkości. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA