Meble marki Joquer, showroom Swarzędz Home

Meble marki Joquer, showroom Swarzędz Home

  • Autor: bm
  • 09 paź 2017 08:33 (aktualizacja: 10 paź 2017 10:10)

Włoskie i hiszpańskie meble, które znajdziesz w polskich sklepach

W poszukiwaniu wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju mebli często sięgamy po design zagraniczny. Włoskie i hiszpańskie marki to synonim dobrego wzornictwa, jakości i niepowtarzalnego uroku. Warto wiedzieć, że meble renomowanych zagranicznych producentów można znaleźć w polskich sklepach.

Hiszpański temperament i zmysłowość w połączeniu z kobiecą wrażliwością – tak można by określić projekty Patricii Urquioli. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych kobiecych sław światowego designu. Najlepsze projekty jej autorstwa - między innymi te dla marki Moroso - dostępne są w polskich showroomach Mesmetric.

Meble i akcesoria wielu zagranicznych marek, głównie włoskich, można znaleźć również w warszawskiej Galerii Heban. Należą do nich chociażby marki Arketipo czy Catellan Italia, ale też Arte Veneziana, której znakiem rozpoznawczym są ręcznie grawerowane, zdobione szkłem weneckim lustra. Ich elementy znajdziemy również w meblach włoskiego producenta.

Meble hiszpańskich marek dostępne są w poznańskim showroomie firmy Swarzędz Home, która nawiązała współpracę z agencją Barcelona Concept z Barcelony. Dzięki niej w showroomie można zobaczyć i zakupić produkty cenionych marek takich jak Joquer, Mobles 114, Ondaretta i Omelette Editions.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce