Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Huelsta

Wybierz piękny stół i stwórz świąteczny nastrój w jadalni

  • Autor: bm
  • 13 gru 2017 11:39 (aktualizacja: 14 gru 2017 11:36)

Stół w najnowszych trendach wnętrzarskich zajmuje niezwykle ważne miejsce - jest centralnym punktem domu, a jednocześnie może też być dominującym elementem dekoracyjnym. Szczególnie podczas świątecznych posiłków, które stwarzają okazję do udekorowanie go w sposób inny niż na co dzień.

Stół to jeden z tych mebli, bez których trudno się obejść w nowoczesnym wnętrzu. To miejsce spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie element, który nadaje pomieszczeniu styl i klimat. Ważna jest jego funkcjonalność, sposób rozkładania, zastosowane materiały. Elementem wzbogacającym wizerunek nowoczesnego stołu stała się też jego podstawa, która coraz częściej nie składa się z tradycyjnych czterech nóg, ale przybiera kształt postumentu, płozy, trójnogu itd.

W niewielkim wnętrzu rozwiązaniem będzie stół rozkładany - na rynku jest wiele różnych rozwiązań i mechanizmów, które ułatwiają powiększanie blatu. Jeśli wybierzemy w miarę prosty w obsłudze i estetyczny system rozkładania, będzie on w stanie z niewielkiego stolika zrobić duży, rodzinny stół, przy którym wygodnie usiądzie nawet kilkanaście osób. Jeśli chodzi o same mechanizmy rozkładania, to wśród dostępnych na rynku produktów można znaleźć rozwiązania przeznaczone do stołów o różnej budowie. Najchętniej kupowane przez klientów są modele z jak najwygodniejszym i jak najszybszym mechanizmem rozkładania: ręcznym, półautomatycznym lub automatycznym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA