Meble.com.pl - komfort na miarę

Wygodnie przy stole. 15 modeli, które możesz rozłożyć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 maj 2015 14:24 (aktualizacja: 07 maj 2015 08:41)

Stół, który można rozłożyć przydaje się podczas organizacji większych imprez czy też spotkań towarzyskich. Zobaczcie 15 ciekawych modeli.

Na co dzień niewielu z nas potrzebuje stołu na 8-12 czy 20 osób, ale w czasie urodzin, świąt czy uroczystych przyjęć więcej miejsca na stole i przy nim, wydaje się na wagę złota. Rozkładany stół to także bardzo wygodne rozwiązanie jeśli nasz salon lub jadalnia ma małą powierzchnię, ponieważ na co dzień nie zajmuje cennego miejsca.

W sklepach dostępne są stoły o różnych kształtach. Do wyboru mamy modele prostokątne, okrągłe lub owalne. Różnią się one od siebie cechami funkcjonalnymi. Stół prostokątny np. porządkuje wnętrze, pomaga wydzielić w domu odrębne strefy, a w razie potrzeby można go zsunąć pod ścianę lub narożnik pokoju, co pozwala uwolnić sporą przestrzeń. Z kolei stół okrągły umożliwia komfortowe rozsadzenie gości, ponieważ nikt nie jest skazany na niewygodne miejsce w rogu.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze rozmiary stołów, standardowe modele przed rozłożeniem mogą mieć długość 120 lub 140, ale po rozłożeniu mamy do wykorzystania mamy powierzchnię o długości 200 lub 250 cm, a nawet więcej. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA