Meble.com.pl - komfort na miarę

Wysokie cargo daje dużo miejsca na przechowywanie żywności. To doskonałe rozwiązanie do kuchni rodzinnej. Fot. Peka

Wyposażenie kuchni. Postaw na wysokie szafki cargo

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 maj 2015 09:50 (aktualizacja: 19 maj 2015 08:26)

Sukcesem dobrze wyposażonej kuchni jest spora ilość pakownych szuflad, dzięki którym przestrzeń jest funkcjonalna i intuicyjna. Najlepiej sprawdzają się systemy cargo, szczególnie te wysokie, dające wiele miejsca co przechowywania.

Wysokie carga, służące poniekąd za domowe spiżarnie, szuflady na cicho domykających się prowadnicach czy nawet organizery z milionem przegródek, to już standard w zarówno średniej, jak i wysokiej klasy zabudowach kuchennych. Wszystko to jest nam niezbędne, ponieważ usprawnia nasze życie i skraca ilość czasu spędzanego w kuchni na przygotowywaniu posiłków.

Większość z nas przekonała się już o przydatności szafek typu cargo. Są sprytne, bowiem zajmują relatywnie niewiele miejsca, zaskakując pojemnością. Większe cargo do szafek o szerokości 40, 50 czy 60 cm jest dobrym miejscem do przechowywania suchej żywności i z powodzeniem może zająć równie ważne miejsce w kuchni, co lodówka. Takie cargo warto zamontować wówczas z okolicy płyty grzejnej i piekarnika, aby wszystkie najpotrzebniejsze składniki do gotowania mieć pod ręką. 

Numerem jeden, jeśli chodzi o pojemność i praktyczność są wysokie szafki cargo, posiadające nawet cztery poziomy półek. Dzięki temu można w nich przechowywać naprawdę imponującą ilość przedmiotów czy suchego jedzenia. To sprawia, że wysokie cargo można traktować jako namiastkę kuchennej spiżarni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA