Meble.com.pl - komfort na miarę

Kosz cargo maxi firmy Nomet jest dobrym miejscem do przechowywania żywności. Nie trzeba otwierać wielu szafek, żeby wyjąć to, co jest nam potrzebne, ponieważ po otwarciu tej szafki wszystko mamy w jednym miejscu. Fot. Nomet

Wysokie cargo. Sposób na dużo miejsca w małej kuchni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 wrz 2014 11:34 (aktualizacja: 28 wrz 2014 15:27)

Wysokie cargo to doskonałe rozwiązanie do małych kuchni. To oszczędność przestrzeni i sposób na wiele miejsca do przechowywania, w jednym.

Kiedy ma się małą kuchnię, trzeba porządnie kombinować, aby zmieścić w niej najpotrzebniejsze rzeczy. Nie można też zapominać o zastosowaniu zasad organizacji przestrzeni w kuchni, tak aby podczas gotowania nie trzeba było wykonywać niepotrzebnych ruchów - schylać się, sięgać do wysokich szafek czy też zaglądać w jej różne zakamarki. Odpowiednie ustawienie szafek oraz zorganizowanie ich wnętrza znacznie ułatwi codzienne przebywanie w kuchni, a także może uczynić je przyjemnym.

Większość z nas przekonała się już o przydatności szafek typu cargo. Są sprytne, bowiem zajmują relatywnie niewiele miejsca, ale same w sobie są bardzo pojemne. Większe cargo do szafek o szerokości 40, 50 czy 60 cm jest dobrym miejscem do przechowywania suchej żywności, zaś wąskie cargo np. do szafek o szerokości 15 cm może być doskonałą przestrzenią do przechowywania butelek z oliwami, sokami czy octem. Warto zamontować ją wówczas z okolicy kuchenki gazowej, aby mieć je pod ręką podczas przyrządzania posiłków. 

Numerem jeden, jeśli chodzi o pojemność i praktyczność są wysokie szafki cargo, posiadające nawet cztery poziomy półek. Dzięki temu można w nich przechowywać na prawdę imponującą ilość przedmiotów czy suchego jedzenia. To sprawia, że wysokie cargo można traktować jako namiastkę kuchennej spiżarni. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA