Stół firmy BoConcept. Fot. BoConcept

Stół firmy BoConcept. Fot. BoConcept

  • Autor: bm
  • 05 marz 2018 10:58 (aktualizacja: 09 marz 2018 08:42)

Zobacz 10 pięknych stołów ze szklanymi blatami!

Szklane blaty stołów zazwyczaj posadowione są na solidnych nogach z drewna lub stali, ewentualnie na postumentach lub metalowych płozach. Wykonane z takich materiałów meble najlepiej komponują się z wnętrzami w stylu nowoczesnym lub wręcz industrialnym.

We wnętrzu wygląda niezwykle efektownie - lekko i przejrzyście, a jego walory użytkowe nie są gorsze niż w przypadku solidnych, drewnianych mebli. Stół ze szklanym blatem to doskonałe rozwiązanie dla zwolenników nowocześnie zaaranżowanych mieszkań. Nowoczesne metody hartowania szkła i nadawania mu podwyższonych parametrów sprawiają, że jest coraz częściej i chętniej wykorzystywane do wytwarzania blatów stołów, półek w witrynach, a nawet całych mebli. Dodatkowym walorem jest szeroka gama możliwości zdobienia - szkło może mieć przeróżne kolory, można na nim naklejać zadrukowane folie, frezować je, nadawać mu dowolne kształty.

Stoły ze szklanymi blatami wyglądają lekko, nie przytłaczają pomieszczenia, są łatwe do utrzymania w czystości. Ich zaletą jest też to, że można do nich dopasować niemal każdy rodzaj krzeseł - dobrze będą wyglądały zarówno drewniane, jak i metalowe czy wykonane z tworzywa sztucznego.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce