Fot. Koinor

Fot. Koinor

  • Autor: bm
  • 06 paź 2017 08:42 (aktualizacja: 06 paź 2017 11:36)

Zobacz 15 superwygodnych narożników dla dużej rodziny!

Przestronne wnętrza dają możliwość zaaranżowania komfortowego kącika wypoczynkowego, który będzie służył nawet dużej rodzinie i w którym możemy zorganizować spotkanie dla przyjaciół. Warto wybrać duży, rozłożysty narożnik, składający się z wielu modułów.

To właśnie dużym, przestronnym wnętrzom dedykowane są wielomodułowe narożniki, zestawy wypoczynkowe o większych niż standardowe gabarytach. Najczęściej są to sofy narożne o układzie przypominającym kształtem literę "U", umożliwiające odpoczynek nie tylko dużej rodziny, ale też spotkanie w gronie przyjaciół. Tego rodzaju meble zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe funkcje ułatwiające relaks, ale również dające możliwość dowolnego kształtowania powierzchni wypoczynku - czy to poprzez przesuwane oparcia, zwiększające szerokość siedziska, czy to przez ruchome zagłówki i opuszczane podłokietniki, wreszcie - przez rozkładanie części siedziska w szezlong lub powiększanie sofy o dodatkowe pufy.

Sofę o dużych rozmiarach albo nieregularnych kształtach niełatwo ustawić w standardowym polskim wnętrzu, które zazwyczaj jest na to za małe. W przypadku zestawów wypoczynkowych o zaokrąglonych formach, bez kątów i linii prostych warto wyeksponować mebel na środku pomieszczenia, aby pokazać wszystkie jego atuty. Niektóre modułowe propozycje z kolei można dowolnie ustawiać, w zależności od potrzeb.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce