Zestaw do jadalni Montenegro został wykonany z litego drewna. Fot. Szynaka Meble

Zestaw do jadalni Montenegro został wykonany z litego drewna. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: bm
  • 28 lut 2018 08:47

Zobacz 20 wyjątkowych kolekcji do jadalni!

Jakie jadalnie najlepiej lubią Polacy? Przede wszystkim ciepłe, przytulne i sprzyjające spotkaniom w rodzinnym gronie. Dlatego najlepiej sprawdzają się kolory drewna, biel i kolekcje dwukolorowe.

Jadalnia to wyjątkowe miejsce, które zazwyczaj spełnia wiele różnych funkcji. Tutaj spotykamy się w rodzinnym gronie, wspólnie spożywamy posiłki, ale także często przyjmujemy gości i spędzamy długie godziny na rozmowach przy stole. Jadalnia również bywa miejscem, które w razie potrzeby zmienia się w kącik do pracy lub odrabiania lekcji. Pełni też funkcję przechowywania podręcznych przedmiotów i zastawy stołowej - jeśli oczywiście mamy w niej dość miejsca, by ustawić komody czy witryny - nieodłączne elementy kolekcji jadalnianych.

Chyba najpopularniejsze wśród polskich klientów są jadalnie utrzymane w kolorach drewna, najchętniej jasnych i ciepłych. Królują różne gatunki dębów, orzech, a także brzoza czy buk. Równie popularna jest biel - czysta lub "złamana", ewentualnie ożywiona dodatkowym kolorem. Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszą się zestawy w supernowoczesnym stylu, ze szklanymi blatami i nietypowymi podstawami stołów. Jeśli mamy ochotę nieco w jadalni "zaszaleć", dobrym rozwiązaniem jest dobranie oryginalnych krzeseł.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce