Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Molteni

Zobacz designerskie sofy o najdziwniejszych kształtach!

  • Autor: bm
  • 20 gru 2017 08:45 (aktualizacja: 21 gru 2017 11:59)

Znudziły ci się regularne, geometryczne kształty mebli wypoczynkowych? Szukasz czegoś wyjątkowego, co uczyni twój salon jedynym w swoim rodzaju? Pomyśl o nietypowej sofie, której forma jest inna niż większości standardowych mebli. Zobacz inspiracje!

Projektanci mebli tapicerowanych - szczególnie zagraniczni - chętnie eksperymentują z bryłami sof i narożników. Ustawione pod skosem siedziska, oparcia i podłokietniki o nietypowych formach, nadawanie antropomorficznych albo skrajnie geometrycznych kształtów, awangardowe nóżki i podstawy, a także dodatki w postaci stolików i półek - wszystko to przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Tym bardziej, że oryginalne meble często sygnowane są nazwiskami znanych na całym świecie projektantów (np. Daniel Libeskind, Piero Lissoni, Kati Mayer-Brühl i innych), co czyni z nich wręcz unikalne produkty. 

Prezentowane w naszej minigalerii sofy i zestawy wypoczynkowe nie tylko mają nietypowe formy, ale również ciekawe kolory i sposoby wykończenia. Ażurowe wstawki, wałki w miejsce poduszek, elementy wikliny, metalu, bambusowej plecionki - wszystko to czyni te meble przykładami wyjątkowego designu. Nie są może najłatwiejsze do "okiełznania", pasują raczej do dużych pomieszczeń niż do typowych blokowych wnętrz, ale na pewno warto im się przyjrzeć z zainteresowaniem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA