Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasny buk i dekoracyjne wstawki w białym kolorze to sposób na zaaranżowanie nowoczesnego wnętrza, które będzie jednak przytulne i ciepłe w odbiorze. Fot. Kam

Meble w kolorze jasnego buka - alternatywa dla bieli?

  • Autor: mg
  • 28 gru 2017 12:10

Projektanci wnętrz nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań i zestawień kolorystycznych. W 2018 roku coraz częściej mamy sięgać po meble w kolorze jasnego buka. Czy wzór ten stanie się alternatywą dla klasycznej bieli? Zobaczcie prezentowane przez nas kolekcje mebli do kuchni, łazienek i salonów.

Meble kuchenne w kontrastowych kolorach - jak odmienić wnętrze

Znudzeni wszechobecną bielą i najbardziej topowymi odmianami drewna sięgamy po bardziej wyszukane wzory, które ozdobią fronty mebli. Zdaniem projektantów, w nadchodzącym roku sporo "namieszać" we wnętrzach może jasny buk. 

Nawet zwolennicy modnego stylu nowoczesnego czy aranżacji spod znaku skandynawskiego minimalizmu powoli odczuwają przesyt monochromatyczną bielą i decydują się zastąpić ją dekorami inspirowanymi drewnem w jasnych tonacjach. Dekory te pozwalają zaaranżować uporządkowane i harmonijne wnętrze, zgodne z założeniami stylistyki skandynawskiej, a dodatkowo fantastycznie je ocieplają i wprowadzają wyjątkowo przytulny klimat - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej Kam.

Delikatny rysunek jasnego buka i jego łagodna stylistyka nie przytłaczają wnętrza. Drobne pęknięcia i sęki umieszczone na jasnym, beżowym tle sprawiają, że wzór inspirowany drewnem buka wygląda niezwykle naturalnie. Uniwersalny charakter dekoru pozwala skomponować go z szeroką paletą kolorów i wzorów, z którymi tworzy ciekawe aranżacje.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA