Wkład do szuflad Wood in Set firmy GTV. Fot. GTV

Wkład do szuflad Wood in Set firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 23 sie 2017 14:14 (aktualizacja: 24 sie 2017 10:38)

Organizery do szuflad - sposób na bałagan w kuchni

Źle zaplanowane wnętrze szuflady może stać się źródłem chaosu nawet w starannie zorganizowanej kuchni. Kilka naprędce wrzuconych przedmiotów wystarczy, by zamienić funkcjonalne miejsca w rupieciarnię. W utrzymaniu porządku mogą pomóc organizery do szuflad i profesjonalne systemy przechowywania.

Meble kuchenne. 4 sprawdzone sposoby na modną kuchnię 

Sztućce i przybory kuchenne potrafią sprawić nie lada kłopot, bo właśnie w szufladach najszybciej tworzy się bałagan. Jak sobie z nim poradzić? Jeżeli nie mamy genu pedanterii, najlepiej skorzystać ze specjalnych wkładów, które pomagają utrzymać porządek w szufladzie. Są one wykonywane z drewna (w wersjach bardziej luksusowych) lub tworzyw sztucznych. Funkcjonalna segregacja akcesoriów kuchennych pozwala na uzyskanie nie tylko porządku, ale i pełnej harmonii we wnętrzu. Różny układ przegródek tworzących wkład, różnorodność ich wymiarów i kompatybilność bloków pozwoli stworzyć zestaw dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań.

Od nowoczesnej szuflady wymagamy przede wszystkim pojemności – w końcu coraz częściej zastępuje ona odsłonięte półki czy wąskie i wysokie regały. Jednak powiększaniu i wykorzystywaniu przestrzeni do przechowywania musi towarzyszyć szeroki wachlarz udogodnień. Aby zapobiec przesuwaniu się przechowywanych słoików, pojemników i opakowań, warto zainwestować w akcesoria porządkujące wnętrze szuflady. Z pomocą estetycznych relingów i listew poprzecznych można podzielić przestrzeń użytkową. Optymalne wydzielenie poszczególnych stref przechowywania w szufladzie pozwala nie tylko na lepszą organizację, ale również wspomaga utrzymanie porządku w jej wnętrzu. Dodatkowo ograniczenie przesuwania się produktów, zwłaszcza w szklanych opakowaniach, chroni je przed stłuczeniem. Poprawnie zamontowane relingi i listwy zapewniają stabilne położenie poszczególnych przedmiotów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce