Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Siena z rozkładanym stołem firmy Wajnert. Fot. Wajnert

Stół rozkładany - jak przygotować jadalnię na święta

  • Autor: mg
  • 19 gru 2017 21:21 (aktualizacja: 22 gru 2017 08:57)

Stoły rozkładane są rozwiązaniem, które docenimy szczególnie podczas świąt. Dzięki nim nawet w niewielkiej jadalni pomieścimy większą liczbę osób. Nie będzie też problemu ze znalezieniem miejsca na stole dla wszystkich dwunastu wigilijnych potraw. Prezentujemy najciekawsze stoły rozkładane dostępne na rynku.

Co zrobić, żeby stół w jadalni wyglądał świątecznie?

Gdy mieszkanie przygotowane na święta już błyszczy, a dekoracje zdobią wszystkie pomieszczenia, warto pomyśleć, gdzie posadzimy gości. Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie bowiem świąt bez gronach bliskich osób. Tylko wtedy czują ich rodzinny charakter. Wówczas z pomocą "przychodzą" rozkładane stoły. To idealny sposób, żeby nawet w niewielkiej jadalni pomieścić większą liczbę osób.  

Obecnie wielu klientów do swojego mieszkania wybiera rozkładane stoły. To bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. W okresie świąt domownicy nie muszą się martwić, gdzie ugoszczą wszystkich członków rodziny oraz czy na stole zmieści się 12 tradycyjnych potraw – tłumaczy Ewelina Wójcik, dyrektor marketingu marki Meble Wójcik.

Rozkładane stoły korzystają z wielu dostępnych na rynku mechanizmów, różniących się sposobem działania. Jednak efekt zawsze jest ten sam - zwiększona powierzchnia blatu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA