Kolekcja mebli i dodatków Verandah. Fot. MilooHome

Kolekcja mebli i dodatków Verandah. Fot. MilooHome

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 sie 2017 13:12 (aktualizacja: 29 sie 2017 11:47)

Eleganckie meble. Kolekcje idealne na taras i werandę

Koniec lata niekoniecznie musi oznaczać zamknięcia się w czterech ścianach naszych domów. Odpowiednio zaaranżowana weranda lub taras może stać się miejscem relaksu podczas wczesnojesiennych dni.

Kolekcja marki Miloo powstała z myślą o przedłużeniu ulotnych wakacyjnych chwil. Meble i akcesoria wybrane do linii Verandah pozwalają zaaranżować na tarasie dodatkowe miejsce wypoczynku. Tu możemy cieszyć się ostatnimi promieniami słońca i „naładować baterie” przed długą zimą.

W kolekcji znajdziemy wygodne dwu i trzy osobowe sofy oraz fotele tapicerowane lnem. Dobrane do nich zostały stoliki kawowe o różnej wielkości z drewna lub z drewnianymi blatami i metalowymi podstawami. W tak komfortowej przestrzeni nie mogło zabraknąć starannie dobranych akcesoriów. Główną rolę wśród nich pełnią poduszki i pledy idealne do okrycia się w chłodniejsze wieczory przy malinowej herbacie. Po zmroku przydadzą się również lampy i lampiony ustawione na stolikach obok sof.

Przytulny charakter jesiennego salonu dodatkowo podkreśli dekoracyjne szkło i ceramika. Wszystkie elementy kolekcji Verandah utrzymane są w łagodnej kolorystyce zgaszonych szarości, błękitów, zieleni i brązów. W tej sielskiej atmosferze nawet chłodniejsze dni mogą okazać się prawdziwym przedłużeniem lata.

Przeczytaj także: Meble do ogrodu. 5 największych hitów sezonu


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce