Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do przedpokoju z kolekcji Dinaro II firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Meble do przedpokoju - sposoby na aranżację

  • Autor: mg
  • 13 gru 2017 08:46 (aktualizacja: 14 gru 2017 09:51)

Przedpokój to miejsce, któremu zwykle poświęcamy niewiele uwagi, traktując jego aranżację nieco po macoszemu. A przecież jest on, chcąc nie chcąc, wizytówką naszego domu. To właśnie tu "przedstawiamy" gościom nasz dom. Dlatego warto mu poświęcić nieco więcej uwagi.

Komoda - praktyczny mebel do salonu i sypialni

Przedpokój zwykle jest dość niewielki, dlatego aranżujemy go w pośpiechu i bez zbędnego wyrafinowania. A przecież - mimo ograniczonego metrażu - można w jego przestrzeń wpasować ciekawe, a przy tym funkcjonalne meble. Funkcjonalność jest bowiem nadrzędnym wyzwaniem podczas aranżacji tego miejsca. Jak zatem pogodzić niewielkie meble z niezbędną w tej sytuacji funkcją przechowywania?

Podstawą wyposażenia funkcjonalnego przedpokoju są szafki. Ich wielkość powinna zostać dopasowana do rozmiarów wnętrza, ale na rynku dostępna jest tak szeroka gama modeli, że każdy bez problemu dobierze coś, co będzie odpowiadało jego gustom i oczekiwaniom. W tym przypadku priorytetem są miejsca do przechowywania. Szafki mogą przybierać postać wysokich, wąskich  słupków, w których zmieścimy kurtki i płaszcze, niższych komód lub też szafek na buty, które dodatkowo mogą służyć do siedzenia. Niekiedy niskie szafki zostają zintegrowane z półkami i wieszakami, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania. Zwykle producenci oferują gotowe zestawy mebli do przedpokoju, co znacznie ułatwia jego aranżację.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA