Zabudowa kuchenna, w której zastosowano uchwyty wpuszczane w postaci listew umieszczonych na całej szerokości frontu. Fot. Kam

Zabudowa kuchenna, w której zastosowano uchwyty wpuszczane w postaci listew umieszczonych na całej szerokości frontu. Fot. Kam

  • Autor: mg
  • 16 sty 2018 10:10 (aktualizacja: 17 sty 2018 09:56)

Meble kuchenne - ozdób je niestandardowymi uchwytami

Kupując meble kuchenne, nie musimy decydować się wyłącznie na modele z tradycyjnymi uchwytami. Atrakcyjną zabudowę kuchenną i efektowne aranżacje można także tworzyć, sięgając po różne rodzaje uchwytów wpuszczanych.

Jak wyposażyć idealną kuchnię?

Ciekawą propozycją producentów mebli kuchennych są na przykład uchwyty wpuszczane z kolorowymi wkładkami. To atrakcyjny zabieg stylistyczny, który pozwala tworzyć dynamiczne aranżacje i uatrakcyjnić zabudowę meblową.

W przypadku zabudowy dwukolorowej można zdecydować się na wkładki w obu kolorach i zastosować je wymiennie w górnych i dolnych frontach. Pod uchwytem wpuszczanym można również umieścić wkładkę w kolorze blatu meblowego, co pozwoli zaprojektować atrakcyjną i idealnie współgrającą aranżację.

Uchwyty wpuszczane z kolorową wkładką to odważne rozwiązanie aranżacyjne, ale firmy mają w swoich ofertach również bardziej tradycyjne rozwiązania. Są nimi między innymi uchwyty wpuszczane zintegrowane z frontem, poprowadzone na całej jego szerokości. 

Innym pomysłem są fronty z frezowanym uchwytem. Ergonomicznie zaprojektowany frez, przebiegający przez niemal całą powierzchnię frontu, pozwala uchwycić go w dowolnym miejscu, aby otworzyć szafkę czy szufladę, będąc jednocześnie elementem zdobniczym zabudowy meblowej. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce