Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli Alice rozjaśni każde wnętrze i doda mu delikatnego klimatu. Cena: 2.076 zł (meble na zdjęciu) Fot. Szynaka Meble

Meble w salonie. Śliczne kolekcje do 3 tysięcy złotych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 maj 2017 11:10 (aktualizacja: 19 maj 2017 12:20)

Urządzenie mieszkania to kosztowny wydatek. Podpowiadamy, jakie kolekcje mebli można kupić za mniej niż 3 tysiące złotych.

Urządzanie mieszkania wiąże się ze sporymi wydatkami. Najwięcej zazwyczaj kosztują meble, bowiem kupić musimy segmenty do przechowywania, stolik kawowy oraz wygodną sofę. Jak spośród wielu kolekcji wybrać meble ładne, praktyczne, ale również w dobrej cenie? Wbrew pozorom, nie jest to takie trudne.

Niedrogim rozwiązaniem jest wybór meblościanki. Dzięki tym meblom wygodnie zagospodarujemy ścianę w salonie i zapewnimy sobie sporą ilość miejsca do przechowywania. To najbardziej praktyczne rozwiązanie do małych wnętrz. Tym bardziej, że funkcjonalną meblościankę możemy kupić za niewiele więcej niż 1000 zł. 

Jeśli decydujemy się na wolnostojące meble, warto wybrać do salonu pakowną komodę lub witrynę, szafkę RTV, na której ustawimy telewizor oraz stolik kawowy

Więcej inspiracji na meble w salonie znajdziesz tu

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA