Łóżko Catlin ma niebanalny wzór zagłówka. Prezentuje się modnie i nowocześnie. Fot. Wajnert Meble

Łóżko Catlin ma niebanalny wzór zagłówka. Prezentuje się modnie i nowocześnie. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 cze 2017 07:33

Meble w sypialni. 10 łóżek z modnym wezgłowiem

Łóżko z efektownym wezgłowiem ozdobi wnętrze sypialni i uczyni jej aranżację wyjątkową. Zobacz 10 pięknych modeli łóżek z modnym zagłówkiem.

Łóżko to bez wątpienia najważniejszy mebel w sypialni. Nie tylko dlatego, że na nim wypoczywamy, ale głównie z powodu, iż zajmuje centralną część pomieszczenia. Jest meblem, który zwraca uwagę i wypełnia sypialnię. Warto więc wybrać taki model łóżka, który będzie stanowił ozdobę całego pomieszczenia. Doskonałym rozwiązaniem są łóżka z efektownym wezgłowiem. 

Zarówno nowoczesne, jak i klasyczne modele dostępne są w wersjach z wysokim zagłówkiem. Dzięki temu łóżko ładnie prezentuje się w pomieszczeniu, ciekawie zagospodarowuje pustą ścianę, ale również sprawia, że sypialnia staje się bardziej przytulna. Zagłówki mogą także znacznie wpływać na funkcjonalność sypialni. Dzięki wezgłowiom zintegrowanym z półkami nocnymi lub szafeczkami czy schowkami, zyskujemy miejsce do przechowywania i nie musimy wstawiać do sypialni kolejnych mebli, co z kolei oszczędza przestrzeń. 

Aby nadać sypialni elegancki styl, warto wybrać łóżko z zagłówkiem pikowanym tkaniną. Bogata kolorystyka materiałów tapicerskich, pozwoli z łatwością dopasować mebel do stylistyki sypialni. Tapicerowane łóżko to także doskonały sposób na ożywienie aranżacji wnętrza za pomocą koloru. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce