Stolik kawowy Graphic z praktycznymi schowkami. Fot. Black Red White

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 cze 2017 07:36 (aktualizacja: 29 cze 2017 13:51)

Stolik kawowy. 15 modeli w nowoczesnym stylu

Bez stolika kawowego w salonie jest jak bez ręki. Jeśli twój salon jest urządzony w stylu nowoczesnym, zobacz, jaki stolik możesz do niego wybrać.

Stoliki kawowe to małe i niepozorne meble, których wielkie znaczenie poznajemy zazwyczaj dopiero wtedy, kiedy zabraknie nam ich pod ręką. Gdzie bowiem mamy odłożyć filiżankę z herbatą, kiedy przebywamy w salonie? Na podłogę? Ależ skąd. Podobnie jest z kwiatami w wazonie. Najlepszym miejscem dla nich jest właśnie stolik kawowy. 

W nowoczesnym salonie sprawdzą się doskonale stoliki wykończone na wysoki połysk. Prezentują się świeżo i modnie. Jeśli cenimy sobie meble, które oprócz ładnego wyglądu, oferują również szereg praktycznych funkcji, wybierzmy stolik z półkami lub częściowo rozkładanym blatem. To rewelacyjny sposób na dodatkową przestrzeń do przechowywania w salonie. Możemy tam chować piloty do telewizora czy gazety, aby zawsze były pod ręką. 

Modnym rozwiązaniem są stoliki, których blat przypomina wyglądem tacę. Niektóre modele oferują również możliwość zdejmowania takiego blatu z nóżek stolika, a więc jego blat autentycznie staje się tacą, a my z łatwością przetransportujemy filiżanki do kuchni czy do salonu. W nowoczesnym salonie pięknie prezentują się stoliki ze szkła lub z białym blatem i drewnianymi nóżkami. Wyglądają lekko i mają nieco skandynawski charakter. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce